Turvafunktsiooni täitmiseks peab seif olema lukustatud. Seetõttu soovitame luku tüübi valimisel arvestada mitme kriteeriumiga:

- kas seif paigaldatakse kütmata ruumidesse;

- kuidas tunnete end turvalisemalt: kas seifi võtit kaasas kandes või oma e-luku koodi teades;

- kuidas on teil mugavam lukku kasutada, võtmega lukust lahti teha või koodi sisestada;

- kui tihti te seifi kasutate? Tuleb meeles pidada, et elektroonilise luku puhul tuleb elemente sagedamini vahetada

- kas tekib kahtlus, et keegi suudab võtme üles leida, nt. lapsed või soovimatud isikud.

Oma sortimendis pakume järgmist tüüpi lukkudega seife:

  • Võti;
  • Võti ja mehaaniline kood;
  • Mehaaniline kood;
  • Elektrooniline kood;
  • Biomeetriline (lukustatud sõrmejäljega) + elektrooniline kood.

Ei ole ühest õiget vastust, millist lukku valida, kõik sõltub sellest, kuidas teil seda mugav kasutada on. Allpool oleme kirjeldanud kõiki eeliseid ja miinuseid, mis võimaldavad teil kujundada oma arvamuse ja jõuda otsusele luku valiku osas.

 

  • Klahvi lukk:

seifas su raktine spyna

Eelised: seifi kõrge turvalisus, mõistlikult hea hind, väga lihtne kasutada.

Puudused: kui võtit pole turvaliselt peidetud, on võimalus, et see läheb kaotsi või leiab võtme üles keegi teine ​​ja loob duplikaadi.

! Võtmelukuga seifi soovitame valida siis, kui oled kindel, et peidad võtme hästi, samuti kui plaanid seifi hoiustada kütmata ruumides.

 

  • Võti ja mehaaniline kood:

Raktine plius mechanine kodine spyna

Tegemist on topeltkaitsega, kuna lukustatakse turvavõtmega ja lisaks kokkupanemisel 3-st rattast koosneva mehaanilise kombinatsiooni (igal rattal 20 erinevat asendit).

Eelised: väga turvaline kuna tegemist on kahe erineva lukuga ühes seifis, seifi koodikombinatsiooni muutmise võimalus, lihtne kasutada.

Puudused: kui võtit ei ole turvaliselt peidetud, on võimalus, et see läheb kaotsi või leiab keegi teine ​​võtme ja loob duplikaadi, kuid oluline on märkida, et ilma seifi avamine ei ole võimalik. väändekombinatsiooni tundmine, seega võib seda ka eeliseks nimetada. Sellise seifi hind saab olema kõrgem kui ainult võtmelukuga.

! Soovitame valida võtmega lukustatava seifi + mehaaniline koodlukk, kui olete kindel, et peidate võtme hästi, samuti kui plaanite seifi hoida kütmata ruumides.

 

  • Mehaaniline kood:

mechanine kodine spyna

Eelised: mehaanilist võtit kaasas ei ole, seifi kõrge turvalisus, seifi koodikombinatsiooni muutmise võimalus.

Miinused: seifi lukust lahti saada on keeruline ka koodi teadmisel, sest ratast on vaja isegi kolm korda väga täpselt kindlasse kohta keerata, sageli ei õnnestu seifi esimesel korral lukust lahti saada.

! Soovitame valida mehaanilise koodlukuga seifi, kui plaanite seifi hoida kütmata ruumides või kui soovite tõeliselt keerukat lukustusviisi.

 

  • Elektrooniline:

Elektronine spyna seifui

Sellise lukuga seif avatakse õige numbrikombinatsiooni (tavaliselt 4 kuni 10 numbri) valimisel.

Eelised: kõrge turvalisus, koodi muutmise võimalus, lihtne kasutada.

Puudused: elektroonilise luku tööd toetavad elemendid, mida tuleb perioodiliselt vahetada, sagedus sõltub kasutussagedusest, kuid seda on lihtne teha, lisades määratud kohta välise vooluallika ja valides õige koodi , asendades elemendid pärast avamist uutega. Oluline on mainida, et kui kood ununeb, ei saa keegi seda lahti lukustada, sama probleem mehaanilise lukuga. Probleem lahendatakse ainult ukse lõhkumisega, seega soovitame loodud kombinatsioon kuskile ainult teile teadaolevasse kohta kirja panna. Elektroonilise lukuga seifi hind on kõrgem.

! Soovitame valida elektroonilise lukuga lukustatavad seifid, sest see on seifile kõige mugavam ja väga turvaline lukk.

 

  • Biomeetriline + elektrooniline kood:

Elektronine spyna seifui su biometrika

Biomeetrilise + elektroonilise koodlukuga lukustatud seifid avatakse peale sõrmejälje tuvastamist ja enda loodud koodi sisestamist.

Eelised: uuenduslik ja turvaline seifi lukustamise viis, topeltkaitse, kuna korraga kasutatakse kahte avamismeetodit.

Miinused: sellise luku miinuseks võib olla kasutamise ebamugavus, sest lukk ei pruugi esimesel korral sõrmejälge lugeda. Samuti toetavad selle luku tööd elemendid, mida tuleb perioodiliselt vahetada, kuna sagedus sõltub kasutussagedusest, kuid seda on lihtne teha, lisades määratud kohta välise vooluallika ja libistades sõrmega ja avamiseks õige koodi valimine, elementide asendamine uutega. Oluline on mainida, et kui unustate koodi, ei saa keegi seda avada. Sel juhul saab seifi lukust lahti teha vaid ust lõhkudes, seega soovitame loodud kombinatsioon ainult teile teadaolevasse kohta kirja panna. Biomeetrilise + elektroonilise lukuga seifi hind on kõrgem.

! Biomeetrilise + elektroonilise lukuga lukustatud seife soovitame neile, kellele meeldib valida uudseid lahendusi ja ka ülikõrgeks turvalisuseks.

 

Kui teil on küsimusi või vajate spetsialisti abi, võtke meiega ühendust telefonil +372 884 0905 või e-posti teel [email protected]

 

SAFFORT meeskond