Kuidas valida seifi?
Mida kavatsete seifis hoida?
Vastavalt sellele, mida kavatsete seifis hoida, valige Teile sobiva seifi mõõtmed, tüüp, lukk ja turvalisuse tase.
Millise suurusega seif Teile sobib?
Üldine reegel oleks selline – kui võimalik, siis kindlasti valige esialgsest plaanitust natuke suurema mõõtmetega seif.
Milline peaks olema seifi turvatase?
Seif kaitseb mitte ainult varguste eest, vaid ka tulekahju eest. Mida väärtuslikumad on Teie seifis hoitavad esemed, seda turvalisem seif tuleb valida.
Kuhu seif paigaldada?
Paigalduskohast sõltuvalt on kolm põhilist seifi tüüpi: vabalt seisvad, seina või põranda külge kinnitatavad seifid.
Milline lukk valida?
Populaarsed on võtmetega, mehaanilise koodilukuga ja elektroonilise lukuga seifid, samuti mitme erineva lukuga seifid. Kaasaegne parim lahendus - elektrooniline seifilukk.
Safforti valikujuht

Kuidas osta?

Enne seifi ostmist:

  1. Te peate hindama vara väärtust, mida seifis kavatsete hoida, väga oluline on valida seif, mis oleks teie vara jaoks sobiv. Safforti süsteemist leiate te SULARAHA REITINGU filtreerimiskategooria, mis on mõeldud raha ja väärtesemete hoiustamiseks ning mille juhised aitavad teil saada üldise ülevaate sellest, millist seifi te vajate.

  2. Mõelge sellest, milliseid esemeid te seifis hoiate või hoida kavatsete. See aitab teil otsustada seifi suuruse üle. Alati on soovitatav osta seif, mis on veidi suurem sellest, mida te vajate, sest ta leiate alati, mida suuremasse seifi panna. Me soovitame vaadata seifi kui mööblieset, mida mugavam seda kasutada on, seda tõenäolisemalt te selles oma väärtesemeid hoiate.

  3. Lukutüüp pole oluline mitte vaid turvalisuse tõttu, vaid ka mugavuse pärast. Igal lukul on oma eesmärk; võtmelukk on sobilik konservatiivsematele inimestele, kes vajavad mistahes ajal seifile usaldusväärset ligipääsu, olenemata sellest, kas territoorium on märg või külm. Elektrooniline lukk on moodne, väga mugav kasutada ning avaneb kiiresti, sest te ei pea kogu aeg võtit kaasas kandma, mis on eriti ohtlik, kui seifis hoitakse relva. Te saate avamiskoodi vahetada; seda saab kasutada palju inimesi. Kui patareid on tühjad, on luku külge toiteallika lisamiseks hädaabi meetodid, mille abil saate patareid vahetada. Mehhaanilisel kodeeritud lukul on eelised nii võtme- kui elektroonilise luku ees, kuid selle ainus puudus on, et seda on suhteliselt keeruline kasutada, sest see võtab enne avamiskoodi sisestamist kaua aega.

Tagasi ülesse