1. Vali tooted ja lisa ostukorvi

Kutsume teid üles kasutama valikujuhendit või tooteotsingu filtreid. Toote saate ostukorvi lisada vajutades sinist nuppu.

2. Täida tellimisinfo

Seifi ostmiseks ei pea registreeruma, kõik on lihtne! Lihtsalt sisestage oma kontaktandmed ja valige üks makseviisidest.

3. Tellimuse kinnitus e-posti teel

Sinu e-mailile saate posti teel tellimuse kinnituskirja. Toote saatmisel saate lisainfot saadetise numbri ja tarneaja kohta.

4. Tarne

Tavaline tarneaeg - 2-3 tööpäeva kui toode on laos, kui toode on tellitud tarne alates 9. kuni 10 nädalat - teave tarnekuupäeva kohta on märgitud toote siselehel.

Kas tekkis küsimusi?

Võta meiega ühendust telefonil +372 884 0905 või e-posti teel [email protected]    

 

Kuidas maksta?

 • Maksta saab internetipanga kaudu. Vali pank, kus internetipanga teenust kasutad ja Sulle koostatakse vajalike andmetega tellimus. Kui teie tellimus on täidetud, saame teie tellimuse täita.
 • Tasuda saab ka Paysera, Paypal, Revolut, Esto Pay süsteemi kaudu.
 • Toote eest saate tasuda kauba kohaletoimetanud kullerile sularahas või kaardiga. See tingimus kehtib laos olevatele kaupadele tarneajaga 2 päeva, (maksimaalne arveldussumma 2000 eurot).
 • Makseviisi saad valida kaardiga.
 • Makseviisi saad valida: ettemaksuarve, s.o. tasu pangaülekandega vastavalt meie poolt saadetud arvele (kogu info saadame Sinu e-mailile). Sel juhul peate pangaülekande ise tegema. Tellimus töödeldakse pärast makse laekumist. Kui Te ei tasu kauba eest 3 kalendripäeva jooksul, siis kauba broneering tühistatakse, tellimus tühistatakse.
 • Esto Liisinguga saad kaupu osta järelmaksuga. Mugav ja kiire. Kasutage võimalust osta seif paindlike tingimustega:

Ei soovi maksta kogu summat korraga? Maksa osamaksete kaupa!

ESTO  järelmaksu puhul on tegemist ülimalt kiire ning mugava makselahendusega, mis aitab koostada sulle sinu poolt valitud perioodi alusel maksegraafiku. Makselahendus teeb otsuse reaalajas ning aitab ostu sooritada vähem kui 60 sekundiga.

Lisa sobivad tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisidest ESTO järelmaks. Ostu kinnitamisel vali endale sobiv periood, igakuise osamakse suurus ning digiallkirjasta mugavalt ID-kaardi, Smart-ID või Mobiili-ID abil.

 • ESTO järelmaksu saavad taotleda kõik 18-70-aastased Eesti Vabariigi kodanikud.
 • ESTO järelmaks on võimalik vormistada kiirelt ja mugavalt ka juriidilisele isikule.
 • ESTO järelmaksu pakub ja haldab ESTO AS. 

ESTO 3 makseviis on innovatiivne lahendus, mis võimaldab ostu kinnitada ja tasuda mugavalt ning kiirelt - kolmes võrdses osas, ilma lisatasudeta!

Vali e-poe kassas oma ostude eest tasumiseks ülimalt populaarne ESTO 3-osaline makseviis!

ESTO 3 aitab jagada ostusumma kuni 3-ks võrdseks osaks.

 • Ühtegi lisatasu ei lisandu.
 • Lihtsalt kolm võrdses osas makset, kolme kuu jooksul.
 • Esimene makse on alles järgmise kuu 15. kuupäeval.

ESTO 3 makseviisi pakub ja haldab ESTO AS.

Vali oma ostude eest tasumiseks ESTO maksa hiljem. Kinnita ost vaid paari klikiga, saa tellimus kätte ning maksa tagasi ilma ühegi lisakuluta 30 päeva jooksul!

Ole nutikas ja vali ostude eest tasumiseks ESTO maksa hiljem!

Maksa hiljem on nutikate inimeste makseviis - saa kaup kohe kätte ning maksa tagasi paindliku tagasimaksegraafiku alusel.

Soeta paari klikiga just seda, mida vajad - puudub intress, lisatasu ja sissemakse!


Näpunäiteid enne seifi ostmist

 • Peate hindama selle sisu väärtust, mida kavatsete säilitada, oluline on valida hoiustatavale sisule sobiv seif. Safforti süsteemist leiate sularaha või väärisesemete hoidmiseks filtreerimiskategooria "Kindlustusreiting", see on soovitusliku iseloomuga juhend, mis aitab kujundada üldise arvamuse vajaliku seifi tüübi kohta.
 • Mõelge, milliseid esemeid kavatsete alles hoida või kavatsete tulevikus alles jätta. See aitab teil otsustada seifi suuruse üle. Alati on soovitav osta ka veidi suurem seif, kui vaja, alati leiab midagi, mida suuremasse seifi panna. Seifi soovitame vaadata kui mööblitükki, mida mugavam on Teil seda kasutada, seda suurema tõenäosusega jätate oma väärisesemed seifi.
 • Luku tüüp on oluline mitte ainult turvalisuse, vaid ka mugavuse huvides. Igal lukul on otstarve, võtmelukk sobib konservatiivsematele inimestele, kes soovivad igal ajal usaldusväärset ligipääsu seifile, sõltumata sellest, kas ruum on märg või külm. Elektrooniline lukk on kaasaegne, väga mugav kasutada, kiirelt avatav, kuna pole vaja võtit kaasas kanda, eriti ohu korral relva käes hoides. Avamiskoodi saab muuta, seda saavad kasutada "N" kasutajad. Kui elemendid on tühjenenud, on elementide asendamiseks olemas hädaabivõimalused luku väliseks toiteks. Mehaanilisel kombinatsioonlukul on nii võtme kui ka elektroonilise luku eelised, kuid selle ainsaks miinuseks on see, et seda on üsna raske kasutada, kuna avamiskoodi kogumine võtab kaua aega. Soovitame valida biomeetrilise luku neile, kellele meeldivad uuenduslikud lahendused ja ka ülikõrge turvalisuse huvides.