Kuidas valida seifi?
Esiteks, mida kavatsetakse seifis hoida?
Seifi valimisel on suuresti määrav asjaolu see, millised on selles hoitavate asjade mõõtmed ja väärtus.
Millise suurusega seif sobib?
Üldine reegel on see, et kui on võimalik, siis kindlasti vali esialgsest plaanitust natuke suurema mõõtmetega seif.
Milline peaks olema seifi turvatase?
Seif võib kaitsta mitte ainult varguste eest, vaid ka tulekahju eest. Mida väärtuslikumad on seifis hoitavad esemed, seda turvalisem seif tuleb valida.
Kuhu seif paigaldada?
Paigalduskohast sõltuvalt on kolm põhilist seifi tüüpi: tavalised, seina- või põranda külge kinnitatavad seifid.
Milline lukk valida?
Populaarsed on võtmetega, mehaanilise koodilukuga ja elektroonilise lukuga seifid. Lisaks kombineeritud lukusüsteemiga seifid. Kaasaegne ning parim lahendus on elektrooniline seifilukk.
Safforti valikujuht

Kuidas osta?

1. Vali tooted ja lisa ostukorvi

Soovitame kasutada abiks meie seifi valimise juhendit või tootefiltreid. Toote ostukorvi lisamiseks kliki rohelisel nupul ""Lisa ostukorvi"".

2. Täida tellimisinfo

Seifi ostmiseks pole vaja kontot registreerida, kõik on väga lihtne! 

Lihtsalt lisa kontaktandmed ning vali sobiv makseviis. 

3. Tellimuse kinnitus e-posti teel

Saadame tellimuse kinnituse e-kirjaga. Kui tellimus on postitatud, saadame lisainfo jälgimiskoodi ja eeldatava tarneajaga. 

4. Tarne

Laos olemas oleva kauba tarneaeg on 2-3 tööpäeva, otse tootjalt tellides 4-6 nädalat (täpsem tarneinfo on välja toodud iga toote juures).

Kas tekkis küsimusi?

Võta meiega ühendust telefonil (+372) 884 0905 või e-posti teel [email protected]

 

Makseviisid

1. Tasumine pangalingiga. Vali sobiv pangalink ning sind suunatakse internetipanka eeltäidetud maksekorraldust kinnitama. Kui makse on üle tulnud, võtame tellimuse töösse.

2. Tasumine läbi Paysera või Paypal süsteemi.

3. Tasumine kullerile kättesaamisel pangakaardiga. Kullerile tasumisel rakendub lisatasu, mis lisatakse automaatselt ostusummale tellimuse infos. Kullerile on võimalik tasuda ainult laos olemas olevate kaupade eest (tarneajaga 2-3 tööpäeva).

4. Tellimuste eest on võimalik tasuda ka krediitkaardiga.

5. Tasumine ettemaksuarve alusel pangaülekandega (kogu vajaliku info saadame e-posti teel). Kuna meil on Leedu pangakonto, palun vali makse sooritamiseks SEPA-/välismakse. Kui makse on üle tulnud, võtame tellimuse töösse.

 

Kui sul on sooduskood, sisesta see soodustuse saamiseks koos kontaktandmetega enne tellimuse eest tasumist.

Vaata meie pakkumisi ja uudiseid.

 

Enne seifi ostmist:

  1. Esmalt tuleb kindlaks oma seifis hoitava vara väärtus. Safforti filtrites on võimalik valida KINDLUSTUSMÄÄRA, mis näitab kaudselt ka seifi turvalisust ja näiteks muukimiskindlust.

  2. Mõelge selle peale, milliseid esemeid seifis hoiate või hoida kavatsete. See aitab otsustada seifi suuruse üle. Alati on soovita- tav osta seif, mis on veidi suurem sellest, mida vajate, sest praktika näitab, et suuremale seifiruumile leitakse alati kasutus. Soovitame vaadata seifi kui mööblieset: mida mugavam on selle kasutamine, seda tõenäolisemalt te selles oma väärtesemeid hoiate.

  3. Seifi luku tüüp pole oluline mitte ainuüksi turvalisuse kaalutlustel, vaid ka mugavuse pärast. Igal lukul on oma otstarve. Võtmelukk sobib konservatiivsematele inimestele, kes vajavad seifile usaldusväärset ligipääsu igal ajal, hoolimata sellest, et ruumis võib ka väga niiske või külm olla. Elektrooniline lukk on moodne, väga mugav kasutada ning avaneb kiiresti, sest te ei pea võtit kaasas kandma - see aga on eriti aktuaalne siis, kui seifis hoitakse relva. Avamiskoodi saab vahetada ja niisuguse lukuga seifi saab kasutada palju inimesi. Kui patareid tühjaks saavad, tuleb nende vahetamiseks kasutada vastavaid hädaabimeetmeid, mis võimaldavad luku välist toidet. Mehhaanilisel kodeeritud lukul on nii võtmega avatava kui elektroonilise luku ees mitmeid eeliseid. Selle ainsaks puuduseks on aga, et avamiskoodi sisestamine võtab suhteliselt kaua aega.

Tagasi üles