Meie kohta

Kui te vajate seifi, otsite te parimat, mida selle eesmärgi jaoks mõeldud rahaga osta saate. Ja te leiate parima pärast üpris arvukal hulgal seifide vaatamist. Seetõttu oleme püüelnud sellepoole, et koguda kõik parimad seifid ühte kohta ning anda teile võimalus soetada neist milline tahes ning parima hinnaga, olenemata sellest, kus te elate.

Meie veebileheküljelt leiate te rohkem kui 500 erinevat seifimudelit. Neid, kes tahavad seife oma silmaga näha, kutsume me meie poodidesse, kus on välja pandud rohkem kui 100 seifimudelit.

 

Meie firma asutati 4. Juunil 1998. aastal, nii et me müüsime oma esimese seifi rohkem kui 16 aastat tagasi. Selle aja jooksul, mil me oleme seifidega kaubelnud, oleme kaalunud kõiki võimalusi ja analüüsinud kõiki seife, mis meil vähegi on õnnestunud hankida. Me oleme oma kogemuse pannud suurima seifide kaubandusvõrgu SAFFORT loomisesse.

Lugege meie artikleid, kasutage valikujuhist, lihtsat tootevalikut ning filtreerimisvõimalusi ning pärast seifi välja valimist saate te selle ohutult endale soetada, sest me pakume teile 100% raha tagasi garantiid.

Teie eest hoolt kandes oleme me välja arendanud efektiivse logistikavõrgu, seega on kohaletoimetamine tasuta.

Kui te vajate seifide paigaldamiseks professionaalset abi, aitavad meie tootjad-sertifitseeritud professionaalid teil seifi nõuetekohaselt paigaldada.

Meie kliendid on eraisikud, pangad, hotellid, eraettevõtjad ning riiklikud firmad.

Me garanteerime teile, et seifide ostmine Safforti süsteemist on kerge mugav ja täielikult turvaline.

Saffort – kõik seifid ühest kohast.