Kuidas valida seifi?
Esiteks, mida kavatsetakse seifis hoida?
Seifi valimisel on suuresti määrav asjaolu see, millised on selles hoitavate asjade mõõtmed ja väärtus.
Millise suurusega seif sobib?
Üldine reegel on see, et kui on võimalik, siis kindlasti vali esialgsest plaanitust natuke suurema mõõtmetega seif.
Milline peaks olema seifi turvatase?
Seif võib kaitsta mitte ainult varguste eest, vaid ka tulekahju eest. Mida väärtuslikumad on seifis hoitavad esemed, seda turvalisem seif tuleb valida.
Kuhu seif paigaldada?
Paigalduskohast sõltuvalt on kolm põhilist seifi tüüpi: tavalised, seina- või põranda külge kinnitatavad seifid.
Milline lukk valida?
Populaarsed on võtmetega, mehaanilise koodilukuga ja elektroonilise lukuga seifid. Lisaks kombineeritud lukusüsteemiga seifid. Kaasaegne ning parim lahendus on elektrooniline seifilukk.
Safforti valikujuht

Meie kohta

Seifi valimisel on tähtis nii selle kasutamise eesmärk, seifis hoitavate esemete väärtus kui ka seifi enda hind. Kuna seifivalik võib olla üsna keeruline, siis oleme oma e-poe tootevalikusse lisanud väga palju eirnevaid seife. Nii leiavad kõik kliendid just enda vajadustele sobiva seifi. Tänu Baltikumis ja mujal Euroopas tegutsemisele saame pakkuda väga konkurentsivõimelisi hindu.

Meie tootevalikusse kuulub üle 900 erineva seifimudeli. Neid, kes tahavad seife oma silmaga näha, kutsume me külastama meie kauplusi, kus on välja pandud rohkem kui 100 erinevat seifimudelit.

 

Alustasime seifide müümisega juba 4. juunil 1998. aastal. Seega müüsime oma esimese seifi juba enam kui 20 aastat tagasi. Selle aja jooksul oleme omandanud hindamatuid kogemusi seoses seifide ja klientide vajadustega. Nüüd rakendame neid samu kogemusi oma e-poes, pakkudes laia sortimenti Euroopa standarditele vastavaid seife.

Seifi valimisel saate abi meie artiklitest, valikujuhendist, erinevatest tootefiltritest ning ka klienditoelt. Pärast sobiva seifi välja- valimist on ostuprotsess lihtne ja kiire. Tagame kõikidele seifidele vähemalt kaheaastase garantii ning tarnime enamus seife tasuta koju kätte. Lisaks on meil väga kliendisõbralik tagastamise poliitika, mistõttu ei tasu näiteks seifi seina sobivuse pärast muretseda!

Kaua turul olles oleme leidnud endale parimad logistikapartnerid, kes tarnivad enamus meie valikus olevaid seife tasuta koju kätte. Erandiks on ainult raskemad seifi ja erimõõdus tooted. Tarne ise on olenevalt seifist paar tööpäeva kuni paar nädalat, kui seif tuleb Euroopa kesklaost eraldi tellida.

Meie klientideks on nii eraisikud, pangad, hotellid, eraettevõtjad kui ka riiklikud ettevõtted.

Seisame hea selle eest, et meie e-pood oleks kiire ja lihtne kasutada, tooted kvaliteetsed ja turvalised ning suhtlus kliendisõ- bralik ja vastutulelik. Oleme kindlad, et leiate kõik vajalikud seifid ühest kohast - SAFFORTi e-poest!

Tagasi üles