Kuidas valida seifi?
Mida kavatsete seifis hoida?
Vastavalt sellele, mida kavatsete seifis hoida, valige Teile sobiva seifi mõõtmed, tüüp, lukk ja turvalisuse tase.
Millise suurusega seif Teile sobib?
Üldine reegel oleks selline – kui võimalik, siis kindlasti valige esialgsest plaanitust natuke suurema mõõtmetega seif.
Milline peaks olema seifi turvatase?
Seif kaitseb mitte ainult varguste eest, vaid ka tulekahju eest. Mida väärtuslikumad on Teie seifis hoitavad esemed, seda turvalisem seif tuleb valida.
Kuhu seif paigaldada?
Paigalduskohast sõltuvalt on kolm põhilist seifi tüüpi: vabalt seisvad, seina või põranda külge kinnitatavad seifid.
Milline lukk valida?
Populaarsed on võtmetega, mehaanilise koodilukuga ja elektroonilise lukuga seifid, samuti mitme erineva lukuga seifid. Kaasaegne parim lahendus - elektrooniline seifilukk.
Safforti valikujuht

Ohutu osta

Veebilehekülg www.saffort.ee tutvustab teile UAB Dremleri tegevusi ning müüdavate seifide valikut.

Me jälgime oma töös neid privaatsuspõhimõtteid:

1. Turvaline isikuandmete kogu:

  • Me austame teie privaatsust ning kohustume jälgima Eesti Vabariigi isikuandmekaitse seadust ning muid isikuandmete kogumist reguleerivaid seaduseid;
  • Me garanteerime, et iga e-poe teenust kasutava tarbija isikuandmed on kaitstud;
  • Meie, nagu paljud teisedki veebilehed, kogume infot meie veebilehte külastavate inimeste kohta. Veebilehekülge lehitsedes salvestatakse teie IP aadress, sisselogimisaeg, külastatud lingid ja leheküljed ning muu info, mille tagavad nii-nimetatud küpsised, väikesed tekstifailid, mis salvestatakse teie veebilehitseja poolt kõvakettale. Samuti kasutame me pikslisilte, väikeseid graafilisi pilte, mis aitavad meil välja arvutada veebilehe külastajate koguarvu. Isiklikke tarbijaandmeid kogutakse vaid statistilistel eesmärkidel.

 

2. Informatsiooni kasutamine tagasiside saamiseks ning kõrgekvaliteedilise klienditeeninduse tagamiseks:

  • Et tagada tellimuste efektiivne teostamine, toodete õigeaegne kohaletoimetamine ja kõrgekvaliteediline klienditeenindus, palume me teil jagada oma isikuandmeid nagu (nimi, perekonnanimi, aadress, telefoninumber, e-mail jne.);
  • Iga e-poe kliendi andmed ligipääsuks e-panka või elektroonilisse maksesüsteemi sisestatakse turvaliselt pangalehekülgedel;
  • E-poe teenust saavad kasutada vaid üle 18 aasta vanused inimesed.

 

3. Informatsiooni kaitsmine:

  • Me kohustume teie isikuandmeid ilma teie nõusolekuta mitte edasi andma kolmandatele osapooltele, välja arvatud Eesti Vabariigi seadusandlusest tulenevas korras.
  • Me kasutame teie informatsiooni kaitsmiseks autoriseerimata avalikustamise, väärkohtlemise ning muutmise eest turvalisusmeetmeid ning vaatame teie privaatsuse kaitsmiseks perioodiliselt üle turvameetmed ja turvalisuse astme.

 

4. Autoriõigus

  • www.saffort.ee autoriõigus kuulub UAB Dremlerile, seega on rangelt keelatud veebileheküljel või muudel veebilehekülgedel või meedias sisalduvat informatsiooni ilma otsese kirjaliku nõusolekuta kopeerida, kasutada ja levitada. Kõik autoriõiguse kasutamise ja veebilehel www.saffort.ee leiduva informatsiooniga seotud küsimuste korral saate te pöörduda e-maili aadressile [email protected]

 

Kõik nende privaatsuspõhimõtete rakendamist puudutavad lahkarvamused lahendatakse läbirääkimiste teel või Eesti Vabariigi seadusandlusest tulenevas protseduurilises korras.

Tagasi ülesse