Püstoli relvakapp

Kui sa oled püstoliomanik, on see tootekategooria sinu jaoks loodud! Püstoli relvakapp on iga püstoliomaniku jaoks hädavajalik ning veebipood Saffortseifid.ee lahendab selle mure, pakkudes hea hinnaga seife igaks vajaduseks, seda kõike tasuta tarnega üle kogu Eesti.

Tasuta
kohaletoimetamine

Rohkem  Rohkem
/var/www/vhosts/saffort_lt/public_html/app/code/local/Mage/Catalog/Model/Layer.php

Valikus ei leitud ühtki sobivat toodet

Kasutada meie kasutajasõbralikku otsingutööriista sobiva seifi leidmiseks; lehitseda meie valikut ise ja võrrelda tooteid individuaalselt; võtta ühendust meie tiimiga, et küsida soovitusi ja nõuandeid. Valikuid on mitmeid, kuid meie soovitus on üldiselt ükssama: hangi parim ja suurim seif, mis sinu eelarve juures võimalik on. Isegi kui sul on hetkel mõttes hoida seifis vaid ühte püstolit, saad sa hoiuseifi kasutada ka muude väärtuslike esemete hoiustamiseks. Meie veebilehe valikust leiad tunnustatud tootjate seifid; nende hulgas on näiteks rahvusvaheliselt tuntud Safetronics ja TREZOR-LIKTOR.

Kuidas püstoli relvakappi paigaldada

Kui sobiva relvakapi enda väljavalimine võib põhjustada parasjagu peavalu, siis selle paigaldamine on hoopis omamoodi teema.

Tegelikult ei ole aga relvakapi paigaldamine sugugi keeruline. Püstolite relvakapid on enamasti üsna kompaktsed ning mahuvad ära peaaegu kõikjale. Eelkõige soovitame aga paigaldada seifi seina või põranda lähedale. Miks mitte paigaldada seif näiteks magamistoas oleva riidekapi seina külge?

Kõige olulisem põhimõte, mida järgida sobiva paigalduspaiga leidmisel, on järgmine: vali paik, millele on sul võimalikult lihtne ligi pääseda, ent mis on laste käeulatusest väljas ja silma eest ära pandud. Seepärast on ka riidekapp väga hea valik, eriti, kui riidekapp käib ka ise lukku.

Veelgi turvalisem on aga paigaldada seif seina sisse, maali taha – just nagu filmides. Arvesta sellega, et röövlitel on lihtne väike seif kaasa võtta, kui see on paigaldatud lihtsalt põranda külge, kuid seina seest seda juba nii lihtsalt kätte ei saa.

Relvakapp püstolile: kas see on üldse vajalik?

Juhul, kui mõtled veel, kas relvakapp püstolile või mõne muu väikese käsitulirelva jaoks on üldse vajalik kulutus, siis tagame, et meie odavad hinnad aitavad sul oma eelarvet tasakaalus hoida, kuid pakuvad samas täielikku turvatunnet.

Relvaseif on eriti oluline siis, kui sinu peres kasvavad lapsed – relvad tuleb laste käeulatusest ära panna. Sellele lisaks tasub relvakapp hankida kindlustuse pärast. Kui soovid ka muid väärisesemeid kindlustada, aitab relvakapp parema kindlustuspakkumise saada, kuna sul on lisakaitse, mis takistab väärisesemete varastamist.

Turvalisus on hindamatu väärtusega, kuid kuna relvakappide müük on Saffortseifid.ee poe üks põhilisi tegevusalasid, võid olla kindel, et meie juurest leiad mõistliku hinnaga relvakapi, mis vastab sinu vajadusele. Relvakapp püstolile on oluline väljaminek, kuid meie e-poe kaudu on kogu ostutoiming murevaba. Sinu mugavuse nimel pakume tasuta kohaletoimetamist üle terve Eesti – olgu sinu elukohaks Tallinn, Tartu, Narva või Pärnu, toimetame sinu relvakapi kohale kiirelt ning ohutult.

Uuri meie valikut, tutvu seifide omadustega ning telli endale sobiv relvakapp ilma mingi vaevata! Meie eesmärk on sind valiku tegemisel aidata ning tagada, et saaksid südamerahus oma väärisesemeid uues seifis hoiustada!