Kuidas valida seifi?
Mida kavatsete seifis hoida?
Vastavalt sellele, mida kavatsete seifis hoida, valige Teile sobiva seifi mõõtmed, tüüp, lukk ja turvalisuse tase.
Millise suurusega seif Teile sobib?
Üldine reegel oleks selline – kui võimalik, siis kindlasti valige esialgsest plaanitust natuke suurema mõõtmetega seif.
Milline peaks olema seifi turvatase?
Seif kaitseb mitte ainult varguste eest, vaid ka tulekahju eest. Mida väärtuslikumad on Teie seifis hoitavad esemed, seda turvalisem seif tuleb valida.
Kuhu seif paigaldada?
Paigalduskohast sõltuvalt on kolm põhilist seifi tüüpi: vabalt seisvad, seina või põranda külge kinnitatavad seifid.
Milline lukk valida?
Populaarsed on võtmetega, mehaanilise koodilukuga ja elektroonilise lukuga seifid, samuti mitme erineva lukuga seifid. Kaasaegne parim lahendus - elektrooniline seifilukk.
Safforti valikujuht

Seinaseifid

Veebilehel saffortseifid.ee on olemas sisseehitatud seina- või põrandaseifid. Me saame aru, et seina/põranda sisse ehitatud seifi on keeruline vahetada, seega oleme me välja valinud ja pakume teile ainult kõrgekvaliteedilisi Euroopa tootjate seife. Seinaseif on ruumi seina sisse ehitatud seif, mida saab peita pildiga või muude seinal rippuvate dekoratsioonidega. Põrandaseif on ruumi põranda sisse ehitatud seif, mida saab peita vaiba, kapi või muu mööblieseme alla. Te saate seina- ja põrandaseife tellida meie koduleheküljelt. Safforti eksperdid (müügisaalides Tallinnas ja Tartus ning e-maili kaudu) aitavad teil valida kõige sobivama seina- või põrandaseifi, nad ei varusta teid mitte ainult kasuliku informatsiooniga seifi tüüpide, nende tootjate ja turvalisusastmete kohta, vaid tagavad ka juhendid, kuidas seda tüüpi seife õigesti paigaldada. Oleneb ju teie vara turvalisus sellest, kui õigesti on seif paigaldatud.

Loe rohkem
Näidata: 15 30 45 Kaupade leheküljel
Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 10
Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 10