Kuidas valida seifi?
Mida kavatsete seifis hoida?
Vastavalt sellele, mida kavatsete seifis hoida, valige Teile sobiva seifi mõõtmed, tüüp, lukk ja turvalisuse tase.
Millise suurusega seif Teile sobib?
Üldine reegel oleks selline – kui võimalik, siis kindlasti valige esialgsest plaanitust natuke suurema mõõtmetega seif.
Milline peaks olema seifi turvatase?
Seif kaitseb mitte ainult varguste eest, vaid ka tulekahju eest. Mida väärtuslikumad on Teie seifis hoitavad esemed, seda turvalisem seif tuleb valida.
Kuhu seif paigaldada?
Paigalduskohast sõltuvalt on kolm põhilist seifi tüüpi: vabalt seisvad, seina või põranda külge kinnitatavad seifid.
Milline lukk valida?
Populaarsed on võtmetega, mehaanilise koodilukuga ja elektroonilise lukuga seifid, samuti mitme erineva lukuga seifid. Kaasaegne parim lahendus - elektrooniline seifilukk.
Safforti valikujuht

Seinaseifid

Veebilehel saffortseifid.ee valikus on mitmesuguseid integreeritavad seina- ja põrandaseife. Mõitame, et juba paigaldatud seina/põranda seiffi on keeruline vahetada. Seetõttu oleme oma tootesortimenti võtnud ainult kõrgekvaliteedilisi Euroopa tootjate seife. Seinaseif, nagu nimigi ütleb, on seina sisse ehitatud seif, mida saab peita pildiga või teiste seinal rippuvate dekoratsioonidega või esemetega. Põrandaseif on põranda sisse ehitatud seif, mida saab peita näiteks vaiba, kapi või muu mööblieseme all. Vajadusel aitame teil valida kõige sobivama seina- või põrandaseifi ning lisaks üldinfole jagame ka kasulikke nõuandeid ja juhendeid selle kohta, kuidas neid sefe paigaldada.

Kuva rohkem
Page:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. ...
  7. 10