Kuidas valida seifi?
Esiteks, mida kavatsetakse seifis hoida?
Seifi valimisel on suuresti määrav asjaolu see, millised on selles hoitavate asjade mõõtmed ja väärtus.
Millise suurusega seif sobib?
Üldine reegel on see, et kui on võimalik, siis kindlasti vali esialgsest plaanitust natuke suurema mõõtmetega seif.
Milline peaks olema seifi turvatase?
Seif võib kaitsta mitte ainult varguste eest, vaid ka tulekahju eest. Mida väärtuslikumad on seifis hoitavad esemed, seda turvalisem seif tuleb valida.
Kuhu seif paigaldada?
Paigalduskohast sõltuvalt on kolm põhilist seifi tüüpi: tavalised, seina- või põranda külge kinnitatavad seifid.
Milline lukk valida?
Populaarsed on võtmetega, mehaanilise koodilukuga ja elektroonilise lukuga seifid. Lisaks kombineeritud lukusüsteemiga seifid. Kaasaegne ning parim lahendus on elektrooniline seifilukk.
Safforti valikujuht

Seinaseifid

Veebilehel saffortseifid.ee valikus on mitmesuguseid integreeritavad seina- ja põrandaseife. Mõitame, et juba paigaldatud seina/põranda seiffi on keeruline vahetada. Seetõttu oleme oma tootesortimenti võtnud ainult kõrgekvaliteedilisi Euroopa tootjate seife. Seinaseif, nagu nimigi ütleb, on seina sisse ehitatud seif, mida saab peita pildiga või teiste seinal rippuvate dekoratsioonidega või esemetega. Põrandaseif on põranda sisse ehitatud seif, mida saab peita näiteks vaiba, kapi või muu mööblieseme all. Vajadusel aitame teil valida kõige sobivama seina- või põrandaseifi ning lisaks üldinfole jagame ka kasulikke nõuandeid ja juhendeid selle kohta, kuidas neid sefe paigaldada.

Kuva rohkem