Kuidas valida seifi?
Esiteks, mida kavatsetakse seifis hoida?
Seifi valimisel on suuresti määrav asjaolu see, millised on selles hoitavate asjade mõõtmed ja väärtus.
Millise suurusega seif sobib?
Üldine reegel on see, et kui on võimalik, siis kindlasti vali esialgsest plaanitust natuke suurema mõõtmetega seif.
Milline peaks olema seifi turvatase?
Seif võib kaitsta mitte ainult varguste eest, vaid ka tulekahju eest. Mida väärtuslikumad on seifis hoitavad esemed, seda turvalisem seif tuleb valida.
Kuhu seif paigaldada?
Paigalduskohast sõltuvalt on kolm põhilist seifi tüüpi: tavalised, seina- või põranda külge kinnitatavad seifid.
Milline lukk valida?
Populaarsed on võtmetega, mehaanilise koodilukuga ja elektroonilise lukuga seifid. Lisaks kombineeritud lukusüsteemiga seifid. Kaasaegne ning parim lahendus on elektrooniline seifilukk.
Safforti valikujuht

Seinaseifid

Saffortseifid.ee veebilehel pakume mitmesuguseid kvaliteetseid integreeritavaid seinaseife ja põrandaseife. Mõistame, et juba paigaldatud seinaseifi või põrandaseifi väljavahetamine võib olla keeruline, seetõttu oleme oma tootesortimenti valinud ainult parimad Euroopa tootjate seifid. Seinaseif on, nagu nimigi ütleb, spetsiaalselt seina sisse ehitatud seif, mida saab näiteks peita pildiraamiga või teiste seinale riputatud dekoratsioonide ja esemetega. Põrandaseif on aga põranda sisse ehitatud seif, mida saab diskreetselt paigutada näiteks vaiba, kapi või muu mööblieseme alla. Vajadusel aitame Teid hea meelega sobiva seinaseifi või põrandaseifi valikul ning lisaks üldisele informatsioonile jagame ka kasulikke nõuandeid ja juhiseid nende seifide paigaldamiseks.

Kuva rohkem