Toome ja laadime seifid teie ukse taha tasuta. Kui sõidukiga majja ligipääs on raskendatud, laaditakse seifid maha lähimas kohas, kuhu sõiduk saab läheneda.

Laadimistööd

Seifid kuni 30 kg toimetatakse saaja korteri/maja ukseni tasuta. Üle 31 kg raskemad seifid laaditakse maha elumaja esimese ukse juures – nii lähedalt, kui kulleriauto neile ligi pääseb.
Laadimistööd üle 31 kg kaaluvatele seifidele saab tellida individuaalselt, saates sooviavalduse [email protected]

< 30 kg > 30 
Tasuta Kokkuleppel individuaakselt

Kauba tarnetingimused:

Tarneajad on välja toodud iga toote juures eraldi:

  • 2-3 tööpäeva – kui toode on laos olemas. Kui tellimus on esitatud ja makse laekunud tööpäeval enne kella 14:00, saadetakse kaup välja samal päeval;
  • 9 tööpäeva - kui toode on tootja laos ja tellitakse otse transport lõppkliendini;
  • 4-6 nädalat – kui toode tellitakse tootjalt või toodetakse eritellimusel. Kui toode saabub tootjalt varem, saab selle ka varem tarnida.
  • 6-10 nädalat – kui toode tellitakse tootjalt ning toodetakse eritellimusel kliendi esitatud disainimodifikatsioonide järgi.  Kui toode saabub tootjalt varem, saab selle ka varem tarnida.

Tellimuse esitamise järel saadame e-kirjaga tellimuse kinnituse koos vajaliku infoga. Kui tellimus on laost välja saadetud, saadame e-kirja saadetise jälgimiskoodi ning täpsema tarneinfoga.

Tarnepäeval saadab kullerifirma SMS-sõnumi eeldatava tarneajaga.