100% raha tagastamise garantii

SAFFORT - suurim valik seife ühes kohas. Meiega saate muretult tellimust vormistada, sest pakume 100% raha tagastamise garantiid isegi kuu aega pärast ostu sooritamist. Kui te mingil põhjusel ei ole seifi ostmisega rahul, saate selle tagastada. Saffort tagastab kogu seifi eest makstud summa. Peate lihtsalt tagastama kauba originaalpakendis ja veenduma, et see on sellises seisukorras, nagu seda müüdi.

Kuidas kaupa tagastada?

Kauba tagastamine õigus 30 päeva jooksul:

- Kauba tagastamise soovist kirjuta [email protected], lisa ostuarve ja tellimuse number ning täidetud tagastusvorm tagastusvormi.

- Seejärel oodake, kuni me teid e-posti teel teavitame.

 - Pakkige kaup turvaliselt, et see ei saaks kahjustada transportimise ajal. Tagastamisel tuleb kaup saata kasutamata ja algses seisukorras, nagu te selle kätte saite.

 - Meie kuller tuleb kaubale, mida soovite meile tagastada, järgi, kui lepime teiega kokku teile sobiva konkreetse päeva.

 - Kui oleme teie paki kätte saanud ja selle sisu kontrollinud, töödeldakse taotlust 14 tööpäeva jooksul.

Kauba tagastamise põhitingimused:

  - Seifi saate tagastada 30 päeva jooksul alates ostukuupäevast.

  - Seif peab olema esialgses seisukorras ning pakendatud originaalpakendisse.

  - Pärast tagastatud kauba kättesaamist kontrollib seifi Safforti esindaja.

  - Seifi tagastamise (transpordi) kulud katab Saffort.

Kaebus

Kui toode saabus kahjustatud või defektne, on meil väga kahju ja me kindlasti lahendame selle koos. Me oleme kaubamärkide müüjad ja oleme volitatud menetlema nende nõudeid. Kaebuse korral püüame selle lahendada nii, et meie klientidel oleks võimalikult vähe muresid: käsitleme kõiki pretensioone kiiresti ja lühikese aja jooksul. Selleks piisab, kui lisada foto kahjustusest või puudusest, ostuarve, tellimuse number ja saata see kaebus e-posti teel [email protected]. Teie nõuet menetletakse. Teavitame teid selle lahendusest e-posti teel. Tagastamiskulud katab Saffort.

Heakskiidetud kaebuse korral kavandatav lahendamise meetodid:

- ümbervahetamine teise kauba vastu;

- raha tagastamine.

mainbanner.jpg