Kuidas valida seifi?
Esiteks, mida kavatsetakse seifis hoida?
Seifi valimisel on suuresti määrav asjaolu see, millised on selles hoitavate asjade mõõtmed ja väärtus.
Millise suurusega seif sobib?
Üldine reegel on see, et kui on võimalik, siis kindlasti vali esialgsest plaanitust natuke suurema mõõtmetega seif.
Milline peaks olema seifi turvatase?
Seif võib kaitsta mitte ainult varguste eest, vaid ka tulekahju eest. Mida väärtuslikumad on seifis hoitavad esemed, seda turvalisem seif tuleb valida.
Kuhu seif paigaldada?
Paigalduskohast sõltuvalt on kolm põhilist seifi tüüpi: tavalised, seina- või põranda külge kinnitatavad seifid.
Milline lukk valida?
Populaarsed on võtmetega, mehaanilise koodilukuga ja elektroonilise lukuga seifid. Lisaks kombineeritud lukusüsteemiga seifid. Kaasaegne ning parim lahendus on elektrooniline seifilukk.
Safforti valikujuht

Tasuta tagastus

SAFFORTIL on suurim seifivalik ühes kohas ning kui te olete kõige sobivama seifi välja valinud, saate te selle veebist turvaliselt soetada, kuna garanteerime 100% raha tagasimakse isegi kuu pärast ostu.

Ei ole oluline kus Eestis te elate; me toimetame teile seifi tasuta kohale ilma mistahes minimaalse ostusumma ega muude eranditeta. Veebilehelt Saffort.ee ostes tarnitakse kaup teieni 2-3 tööpäeva jooksul.

Kui te ei ole mistahes põhjustel soetatud seifiga rahul, saate te selle turvaliselt tagastada. Saffort hüvitab kogu seifi eest makstud raha. Kõik mida me palume, on see, et te tagastaksite ostetud seifi originaalpakendis ning pärast veendumist, et see on heas müügikorras. Seifi tagastamiseks täite tagastusvorm ja/või lepingust taganemise akt.

  • Te saate seifi tagastada 30 päeva jooksul alates ostukuupäevast.
  • Seif peab olema sellises müügikorras nagu te selle saite ning originaalpakendis.
  • Pärast toodete tagastamist kontrollitakse neid saffort.ee esindajate poolt. Pärast inspektsiooni algatatakse tagastusprotseduur; raha kantakse teie poolt toodud kontole.

 

Tagasi üles