Kuidas valida seifi?
Esiteks, mida kavatsetakse seifis hoida?
Seifi valimisel on suuresti määrav asjaolu see, millised on selles hoitavate asjade mõõtmed ja väärtus.
Millise suurusega seif sobib?
Üldine reegel on see, et kui on võimalik, siis kindlasti vali esialgsest plaanitust natuke suurema mõõtmetega seif.
Milline peaks olema seifi turvatase?
Seif võib kaitsta mitte ainult varguste eest, vaid ka tulekahju eest. Mida väärtuslikumad on seifis hoitavad esemed, seda turvalisem seif tuleb valida.
Kuhu seif paigaldada?
Paigalduskohast sõltuvalt on kolm põhilist seifi tüüpi: tavalised, seina- või põranda külge kinnitatavad seifid.
Milline lukk valida?
Populaarsed on võtmetega, mehaanilise koodilukuga ja elektroonilise lukuga seifid. Lisaks kombineeritud lukusüsteemiga seifid. Kaasaegne ning parim lahendus on elektrooniline seifilukk.
Safforti valikujuht

Tasuta tagastamine

SAFFORT – suurim valik seife ühes kohas. Vali enda jaoks sobiv seif ning telli julgelt meie e-poest, kuna pakume võimalust toode ühe kuu jooksul tagastada ning ostusumma 100% tagasi saada.

Pole tähtis, missuguses Eesti piirkonnas elad - tarnime seifi maja ette tasuta ning seda ilma miinimumtellimuse nõude või teiste eranditeta. Kui tellitud seif ei vasta ootustele, saab selle probleemideta tagastada ning Saffort tagastab seifi ostusumma.

Tagastamiseks peab toode olema originaalpakendis ning uueväärse kaubandusliku välimusega. Seifi tagastamiseks palume täita tagastusvormi.
Kui tagastatav toode on kvaliteetne ning vastab e-poes kirjeldatule, kannab tagastamise kulud ostja, teistel juhtudel kannab kulud Saffort.

 

Seifi saab tagastada 30 päeva jooksul alates kättesaamisest.

Tagastatav seif peab olema uueväärse kaubandusliku välimusega ning pakitud originaalpakendisse.
Tagastatud tooted vaatab üle SAFFORTi esindaja. Pärast tagastuse üle vaatamist tagastatakse ostusumma tagastusvormile märgitud pangakontole.

Tagasi üles