Kuidas valida seifi?
Esiteks, mida kavatsetakse seifis hoida?
Seifi valimisel on suuresti määrav asjaolu see, millised on selles hoitavate asjade mõõtmed ja väärtus.
Millise suurusega seif sobib?
Üldine reegel on see, et kui on võimalik, siis kindlasti vali esialgsest plaanitust natuke suurema mõõtmetega seif.
Milline peaks olema seifi turvatase?
Seif võib kaitsta mitte ainult varguste eest, vaid ka tulekahju eest. Mida väärtuslikumad on seifis hoitavad esemed, seda turvalisem seif tuleb valida.
Kuhu seif paigaldada?
Paigalduskohast sõltuvalt on kolm põhilist seifi tüüpi: tavalised, seina- või põranda külge kinnitatavad seifid.
Milline lukk valida?
Populaarsed on võtmetega, mehaanilise koodilukuga ja elektroonilise lukuga seifid. Lisaks kombineeritud lukusüsteemiga seifid. Kaasaegne ning parim lahendus on elektrooniline seifilukk.
Safforti valikujuht

Tulekindlad seifid

Saffortseifid.ee e-poes pakutakse laia valikut erinevaid tulekindlaid seife ja kappe. Kõigil toodetel on olemas tulekindlust kinnitav sertifikaat, mis tagab nende usaldusväärsuse ja kõrge turvalisuse. Tulekindlad seifid on loodud spetsiaalselt selleks, et kaitsta Teie olulisi esemeid ja väärisesemeid tulekahju korral. Need seifid sobivad suurepäraselt nii kodude kui ka äride jaoks ning on väga olulised, et tagada esemete ohutus hädaolukordades. Tulekindlad seifid ei paku kaitset ainult tulekahju korral, vaid need suudavad vastu pidada ka äärmiselt kõrgetele temperatuuridele. See tähendab, et Teie vääris- ja olulised esemed on turvalised ka kõige ekstreemsemates olukordades. Olgu tegemist kodudega või äripindadega, tulekindlad seifid tagavad, et Teie vara on hästi kaitstud, olles samal ajal hõlpsasti ligipääsetavad Teile endale.

Kuva rohkem
Page:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4