Kuidas valida seifi?
Esiteks, mida kavatsetakse seifis hoida?
Seifi valimisel on suuresti määrav asjaolu see, millised on selles hoitavate asjade mõõtmed ja väärtus.
Millise suurusega seif sobib?
Üldine reegel on see, et kui on võimalik, siis kindlasti vali esialgsest plaanitust natuke suurema mõõtmetega seif.
Milline peaks olema seifi turvatase?
Seif võib kaitsta mitte ainult varguste eest, vaid ka tulekahju eest. Mida väärtuslikumad on seifis hoitavad esemed, seda turvalisem seif tuleb valida.
Kuhu seif paigaldada?
Paigalduskohast sõltuvalt on kolm põhilist seifi tüüpi: tavalised, seina- või põranda külge kinnitatavad seifid.
Milline lukk valida?
Populaarsed on võtmetega, mehaanilise koodilukuga ja elektroonilise lukuga seifid. Lisaks kombineeritud lukusüsteemiga seifid. Kaasaegne ning parim lahendus on elektrooniline seifilukk.
Safforti valikujuht

Turvakapid

Kontoriseif ei pruugi küll olla paljude kontorite esmane prioriteet, kuid pärast uue isikuandmete kaitse määruse jõustumist peaks iga kontor mõtlema sellele, kuidas kaitsta isikuandmeid paremini. Kui sinu ettevõttes töödeldakse rohkelt andmeid paberil, on dokumendiseif hädavajalik kulutus. Kontoriseifid võimaldavad olulisi dokumente ja andmeid hoida kindlalt lukustatuna ja kättesaamatuna. Kontoriseifide valik sõltub kontori vajadustest, dokumentide tüübist ja turvanõuetest. Võimalik on valida erineva suuruse, tugevuse ja lukustussüsteemiga seife, mis sobivad ideaalselt erinevatele kontoriruumidele ja olukordadele. Investeerimine kvaliteetsesse kontoriseifi aitab vältida tundlike andmete lekkimist ning kaitsta nii ettevõtte kui ka klientide privaatsust. Turvakappide kasutamine on mitte ainult tõhus viis andmete kaitsmiseks, vaid annab ka töötajatele kindlustunde, et nende poolt haldatavad dokumendid on hoitud turvaliselt ja privaatselt. Seega on kontoriseifide kasutuselevõtt oluline samm kontori turvalisuse ja konfidentsiaalsuse tagamisel ning aitab vältida potentsiaalseid õiguslikke ja mainekahjustusi seotud riskidest.

Kuva rohkem
Page:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5