Kuidas valida seifi?
Esiteks, mida kavatsetakse seifis hoida?
Seifi valimisel on suuresti määrav asjaolu see, millised on selles hoitavate asjade mõõtmed ja väärtus.
Millise suurusega seif sobib?
Üldine reegel on see, et kui on võimalik, siis kindlasti vali esialgsest plaanitust natuke suurema mõõtmetega seif.
Milline peaks olema seifi turvatase?
Seif võib kaitsta mitte ainult varguste eest, vaid ka tulekahju eest. Mida väärtuslikumad on seifis hoitavad esemed, seda turvalisem seif tuleb valida.
Kuhu seif paigaldada?
Paigalduskohast sõltuvalt on kolm põhilist seifi tüüpi: tavalised, seina- või põranda külge kinnitatavad seifid.
Milline lukk valida?
Populaarsed on võtmetega, mehaanilise koodilukuga ja elektroonilise lukuga seifid. Lisaks kombineeritud lukusüsteemiga seifid. Kaasaegne ning parim lahendus on elektrooniline seifilukk.
Safforti valikujuht

Uudised

Seifilukud – millist tüüpi turvalukk on parim?
Kui vanasti oli peamine turvalukk hiiglaslik tabalukk, siis tänapäeval on seifide turvalukud muutunud märksa keerukamateks. Turul on mitmeid erinevaid lukumehhanisme, igaühel neist on oma head ja vead ning igaüks sobib paremini teatud eesmärkide jaoks.
Brihard seifid
Brihard seifid ühendavad endas kaks tähtsat omadust: kõrge kvaliteet hea hinnaga. Brihardi sõbraliku hinnaga tootevalikus on mitukümmend erinevat mudelit, alates väikestest rahakarpidest kuni suurte mööbliseifideni. Brihard eristub teistest tootjatest eelkõige oma hea hinna-kvaliteedi suhte poolest. Read More
Mottura seifid
Mottura on Itaalia bränd ning nagu paljud juba teavad, siis itaallased oskavad teha hämmastava kvaliteediga tooteid pea igas valdkonnas. Mottura seifid on valmistatud 100% Itaalias, seega iga polt, kruvi ja muu detail on paigaldatud ettevõtte kodumaal, järgides Euroopa kõrgeimaid kvaliteedistandardeid. Read More
Seifide avamine: nipid, kuidas seif hõlpsalt lahti teha
Filmides ja teleseriaalides käib seifide avamine väga lihtsalt – tegelased võtavad kasutusele paar lihtsakoelist eset luku muukimiseks, tavaliselt kasutatakse üksnes juuksenõela.
Väike seif lapsele - tore kingitus
Pühadeaja lähenemisel mõtlevad paljud meist, mida lähedastele kinkida. Kõige raskem on aga kinkida midagi lastele, kuna tänapäeval näib lastel juba kõik olemas olevat. Kuidas leida tähendusrikas kingitus, mis on samas ka kasulik ning ei ole ülemäära kallis? Read More
Seifid Tartus
Tartu – üks kõige rikkalikuma kultuuriga ja nooruslikumaid linnu Eestis, ühtlasi ka suuruselt teine linn Eestis (umbes 100 000 elanikuga) – pakub suurepäraseid elutingimusi kõigile, nii lastega peredele, tudengitele kui ka eakamatele inimestele.
Tagasi üles
Page:
  1. 1
  2. 2