Brihard seifid ühendavad endas kaks tähtsat omadust: kõrge kvaliteet hea hinnaga. Brihardi sõbraliku hinnaga tootevalikus on mitukümmend erinevat mudelit, alates väikestest rahakarpidest kuni suurte mööbliseifideni. Brihard eristub teistest tootjatest eelkõige oma hea hinna-kvaliteedi suhte poolest.

Kõik Brihard seifid on toodetud ühe põhimõtte järgi: ületada alati klientide ootuseid. Tänu erilisele laserlõike tehnoloogiale, tulekindlusele ja mitmetele muudele turvameetmetele on Brihard seifid väärt sinu usaldust ning on ühtlasi ühed parimad seifid, mida võid üldse leida.

Tootevalik

Brihardi “Budget” tootesarjast leiab parimate omadustega seifid keskmisest odavama hinnaga. Selle sarja tooted ühendavad endas soodsa hinna kõrge kvaliteediga, seejuures on valikus seife igaks otstarbeks: olgu vaja hoiustada dokumente, sularaha, tehnikat või muud.

Protector” tootesari on parim neile, kes otsivad kõrgeima võimaliku turvareitinguga seife.

Fire” tootesarja seife testitakse Rootsi laborites, et vastata kõrgeimatele tulekindlusnõuetele ning väga kõrgetele temperatuuridele. Selle tootesarja seifid suudavad kaitsta pabereid kuumade leekide eest umbes 60 minutit.

Brihardi “Hunter” seifid sobivad mitme jahirelva ja laskemoona hoiustamiseks, olles sobilikud jahimeestele. “Grand” seifid on sertifitseeritud ja eksklusiivsed tooted, mis kuuluvad nö luksustoodete hulka.

Kõigele lisaks leiab ka kohase nimeda Brihad “Sumo” seifid, mis on kõige tugevamad ja vastupidavamad mudelid kogu valikus. Üle 200 kilo kaaluvaid seife on peaaegu võimatu varastel endaga kaasa võtta, mistõttu on “Sumo” seifid ühed kõige turvalisemad valikud igaühele, kes soovib tagada maksimaalse turvalisuse oma kodus või kontoris.

Kust osta Brihard seife?

Brihardi tootevaliku uusimad ja parimad mudelid on leitavad Safforti e-poes. Meie e-poe valikus olevad Brihard seifid toimetatakse sulle otse koju kätte üle kogu Eesti ning vaid mõne päeva jooksul!

Kui sa pole veel kindel, millised Brihard seifid sobivad sulle kõige paremini, võta kindlasti arvesse oma kodu või töökoha suurust, paigaldusvõimalusi ning seda, milliseid esemeid soovid seifis hoida. Saffort soovitab võimaluse korral paigaldada seifi seina või põranda külge ning soovituslikult silmapiirist kaugemale.

Võta arvesse ka oma eelarve: Saffort soovitab osta kehtestatud eelarve ulatuses kõige parema võimaliku Brihardi seifi. Turvalisuselt ei tasu kompenseerida, kuid Brihard seifid pakuvad sõbralikku hinna ja kvaliteedi suhet, mis sobib kindlasti ka sinu soovide ja eelarvega.