Kuidas valida seifi?
Esiteks, mida kavatsetakse seifis hoida?
Seifi valimisel on suuresti määrav asjaolu see, millised on selles hoitavate asjade mõõtmed ja väärtus.
Millise suurusega seif sobib?
Üldine reegel on see, et kui on võimalik, siis kindlasti vali esialgsest plaanitust natuke suurema mõõtmetega seif.
Milline peaks olema seifi turvatase?
Seif võib kaitsta mitte ainult varguste eest, vaid ka tulekahju eest. Mida väärtuslikumad on seifis hoitavad esemed, seda turvalisem seif tuleb valida.
Kuhu seif paigaldada?
Paigalduskohast sõltuvalt on kolm põhilist seifi tüüpi: tavalised, seina- või põranda külge kinnitatavad seifid.
Milline lukk valida?
Populaarsed on võtmetega, mehaanilise koodilukuga ja elektroonilise lukuga seifid. Lisaks kombineeritud lukusüsteemiga seifid. Kaasaegne ning parim lahendus on elektrooniline seifilukk.
Safforti valikujuht

Mottura seifid

Mottura seifid

Mottura on Itaalia bränd ning nagu paljud juba teavad, siis itaallased oskavad teha hämmastava kvaliteediga tooteid pea igas valdkonnas. Mottura seifid on valmistatud 100% Itaalias, seega iga polt, kruvi ja muu detail on paigaldatud ettevõtte kodumaal, järgides Euroopa kõrgeimaid kvaliteedistandardeid. Mottura ühendab oma seifides Itaaliale omase disaini ja kvaliteedi parimate materjalidega, et luua unikaalsed ja vastupidavad seifid. Ettevõtte eesmärk on anda inimestele täielik kindlustunne ning selle jaoks toodetakse parimaid seife, mida võid oma eelarve eest üldse leida.

Tootevalik

Kuigi enamjaolt on Mottura seifid väiksed ja praktilised, võib leida ka suuri mudeleid, mis sobivad nõudlikumatele vajadustele. Nagu eelnevalt mainitud, on kõik seifid toodetud täies ulatuses Itaalias, kasutades parimaid võimalikke tehnoloogiaid. See tähendab, et Mottura seifid tagavad suurepärase hinna-kvaliteedi suhte.

Usaldusväärsed materjalid, peaaegu purunematud lukud ja väga tugevakoeline ehitus eristavad Mottura seife teistest turul olevatest valikutest.

Kuidas valida välja sobiv seif?

Esmalt tuleks arvesse võtta seifi asukohta ning oma kodu piiranguid. Näiteks, kui su kodu on väike, ei ole ilmselt suuremõõtmeline seif nii hea mõte, kui pole just võimalik seifi ehitada seina sisse. Isegi väiksema seifi puhul on aga mõistlik peita seif kas seina või kapi sisse, eelistatult näiteks põranda külge, kuna nii pole varastel võimalik seifi kerge vaevaga kätte saada.

Võta kindlasti arvesse ka seifi eesmärki. Kas soovid hoiustada relvi, sularaha, dokumente või midagi muud? Vastavalt sellele tuleks ka valida seif. Pea aga meeles, et seif ostetakse tavaliselt pikaks ajaks ning aja jooksul võivad vajadused muutuda, seega kui vähegi võimalik, osta pigem suurem seif, juhuks kui soovid tulevikus veelgi rohkem väärisesemeid selles hoida.

Kust osta Mottura seif?

Safforti e-poest võib leida kümneid Mottura seife, mille tellimine võtab aega vaid paar minutit. E-poe valikus on esindatud kõik Mottura tippklassi tooted, alates väikestest sularahaseifidest kuni suurte ja üliraskete seifideni, mida ükski varas sinu kodust välja tassida ei jaksaks.

Meie e-poe kaudu on seifide tellimine eriti lihtne, kuna kõik tooted tuuakse sulle otse koju kätte ning seda üle kogu Eesti. Ükskõik, kas elad Tallinnas, Tartus, Tapal või Vändras, sinu uhiuus Mottura seif jõuab sinuni kiirelt ja mugavalt.