Kuidas valida seifi?
Esiteks, mida kavatsetakse seifis hoida?
Seifi valimisel on suuresti määrav asjaolu see, millised on selles hoitavate asjade mõõtmed ja väärtus.
Millise suurusega seif sobib?
Üldine reegel on see, et kui on võimalik, siis kindlasti vali esialgsest plaanitust natuke suurema mõõtmetega seif.
Milline peaks olema seifi turvatase?
Seif võib kaitsta mitte ainult varguste eest, vaid ka tulekahju eest. Mida väärtuslikumad on seifis hoitavad esemed, seda turvalisem seif tuleb valida.
Kuhu seif paigaldada?
Paigalduskohast sõltuvalt on kolm põhilist seifi tüüpi: tavalised, seina- või põranda külge kinnitatavad seifid.
Milline lukk valida?
Populaarsed on võtmetega, mehaanilise koodilukuga ja elektroonilise lukuga seifid. Lisaks kombineeritud lukusüsteemiga seifid. Kaasaegne ning parim lahendus on elektrooniline seifilukk.
Safforti valikujuht
Tagasi uudiste nimekirja

Väike seif lapsele - tore kingitus

Väike seif lapsele - tore kingitus

Safforti spetsialistid tulevad siinkohal appi. Väike seif on unikaalne ja praktiline kingitus, mis õpetab lapsele samas ka vastutustunnet. On oluline õpetada lapsele juba maast-madalast, kuivõrd oluline on hoiustada oma väärtuslikke asju korralikult. Näiteks võib laps seifis hoida oma taskuraha, päevikut või muud olulist. Kinkides lapsele isikliku seifi õpetad talle juba varakult, kuidas hoida asju turvaliselt.

Väike seif aitab lapsele õpetada ka rahaga ümberkäimist. Kui peres on kokku lepitud, et laps saab sümboolse rahasumma teatud koduste tööde tegemise eest, võib laps teenitud raha hoiustada seifis ning hoida niiviisi raha turvaliselt.

Kui kardad, et seifi põhimõtet on keeruline lapsele selgeks teha, siis mõtle sellele teisiti. Nimelt, laps näeb kõrvalt, kuidas tema vanemad hoiavad tähtsaid asju lukustatult ning niiviisi on laps juba kursis sellega, et täiskasvanud hoiavad väärisesemeid seifides. Kui kingid lapsele isikliku seifi, saab ta „mängida täiskasvanut“ ning astuda sarnasesse rolli, hoides hoopis enda asju seifis. Niimoodi tekib lapsel ühtlasi ka tunne, et tema vanemad kohtlevad teda võrdselt – ka laps saab oma asju seifis hoida, just nagu tema vanemad.

Veel üks probleem, mille väike seif lahendab, puudutab privaatsust. Kui peres on mitu last, on üsna tavaline, et lastel on raske üksteise eest asju peidus hoida, kuna õed-vennad kipuvad ikka teiste laste asju kasutama. Kui kingid igale lapsele oma isikliku väikese seifi, on igal lapsel võimalus hoida oma privaatasju iseendale ning vältida, et õed-vennad saavad nendele asjadele ligipääsu.

Leia parim seif oma lapsele kiirelt ja lihtsalt

Kõrgkvaliteetse seifi leidmine ei ole kõige lihtsam ülesanne. Saffort annab sulle aga võimaluse mure lahendada kiirelt ja lihtsalt. Mis veelgi enam, Safforti valikus olevad seifid on sertifitseeritud, kuid samas taskukohase hinnaga.

Meie e-poe tootevalikus on esindatud näiteks Brihard Junior – tunnustatud bränd, mille toodetud seifid sobivad hästi pisipere asjade hoiustamiseks. Safforti e-pood üritab rahuldada iga kliendi soovid. Ära muretse enam lapse asjade turvalisuse pärast ning lahenda oma turvavajadused paari hiireklõpsuga meie poes.