Kuidas valida seifi?
Esiteks, mida kavatsetakse seifis hoida?
Seifi valimisel on suuresti määrav asjaolu see, millised on selles hoitavate asjade mõõtmed ja väärtus.
Millise suurusega seif sobib?
Üldine reegel on see, et kui on võimalik, siis kindlasti vali esialgsest plaanitust natuke suurema mõõtmetega seif.
Milline peaks olema seifi turvatase?
Seif võib kaitsta mitte ainult varguste eest, vaid ka tulekahju eest. Mida väärtuslikumad on seifis hoitavad esemed, seda turvalisem seif tuleb valida.
Kuhu seif paigaldada?
Paigalduskohast sõltuvalt on kolm põhilist seifi tüüpi: tavalised, seina- või põranda külge kinnitatavad seifid.
Milline lukk valida?
Populaarsed on võtmetega, mehaanilise koodilukuga ja elektroonilise lukuga seifid. Lisaks kombineeritud lukusüsteemiga seifid. Kaasaegne ning parim lahendus on elektrooniline seifilukk.
Safforti valikujuht

Seifid Tartus

Seifid Tartus

Tartu – üks kõige rikkalikuma kultuuriga ja nooruslikumaid linnu Eestis, ühtlasi ka suuruselt teine linn Eestis (umbes 100 000 elanikuga) – pakub suurepäraseid elutingimusi kõigile, nii lastega peredele, tudengitele kui ka eakamatele inimestele. Sotsiaal- ja tervishoiuteenused on hõlpsasti kättesaadavad ning infrastruktuur on arenenud niivõrd hästi, et absoluutselt kõikjale linnas saab nii jalgsi, rattaga kui ühistranspordiga. Tartu on seejuures üks kõige soodsamaid linnu Euroopas, kuid ei kompenseeri kvaliteedilt.

Seifid Tartus

Kuigi Tartu on sõbralik ja turvaline linn, ei saa salata, et seifid Tartus on sama olulised kui Tallinnas või igal pool mujal. Saffort e-pood müüb mõistliku hinnaga seife ja toob seifid Tartus otse koju kätte, seega on turvalised ja kvaliteetsed seifid saadavad kõigile Tartu elanikele. Meie eesmärk on tuua turvatunne otse sulle koju, seda taskukohase hinnaga.

Safforti online poest leiad mitmed turvalised seifid, nende hulgas mööbliseifid, seifid kontorite või hotellide jaoks ning ka väiksemaid rahakarpe ja muid praktilisi seife konkurentsivõimelise hinnaga. Meie valikus on tooted tunnustatud tootjatelt nagu Technomax oma elektrooniliste lukkude ning S1 sertifikaadiga, Rottner, Valberg ja Mottura.

Kui sa oled hoopis jahimees, leiad meie tootevalikust hulga erinevaid relvakappe, mis peaks olema iga relvaomaniku kodus – seda mitte üksnes varguse ohvriks sattumise hirmus, vaid ka pereliikmete ja uudishimulike laste kaitsmiseks. Meie e-poes olevad seifid vastavad seadusenõuetele ning on sertifitseeritud, sobides kõikvõimalike relvade ja laskemoona hoiustamiseks. Sarnaselt teistele seifidele tarnime ka relvakapid Tartus otse koju kätte.

Meie e-poe kaudu saad osta oma uue seifi ilma, et peaksid kordagi oma jalga poodi astuma. Teiste tootjate seast võid leida veel teisedki tunnustatud nimed nagu Hartmann Tresore, HomeSafe, Safe-Liktor, Brihard, T-SAFE ja Konsmetal.

Kuritegevus Tartus ja Eestis

Samuti toimus 8982 vargust, mis on 21% vähem. Vargused ning füüsilise vägivallaga seotud kuriteod langesid 2015. ja 2016. aastate vahemikus kõige rohkem, samas suurenesid avaliku korra rikkumised ja võltsingutega seotud kuriteod. 2015. aastal toimus 100 000 inimese kohta 126.6 röövi ja sissetungi. Röövide ja sissetungide arv on Eestis järk-järgult langenud 226.6 juhtumist 100 000 inimese kohta 2009. aastal kuni 126.6 juhtumini 100 000 inimese kohta 2015. aastal.

Politsei statistika näitab, et Tartu on üks Eesti linnadest, kus kuritegevus on jätkuvalt langeva trendiga. Paraku on aga siiski alati oht langeda varguse ohvriks.

Ükskõik, milline seif on sinu eelistatud valik, Saffort toimetab selle otse sulle koju kätte.