Kuidas valida seifi?
Esiteks, mida kavatsetakse seifis hoida?
Seifi valimisel on suuresti määrav asjaolu see, millised on selles hoitavate asjade mõõtmed ja väärtus.
Millise suurusega seif sobib?
Üldine reegel on see, et kui on võimalik, siis kindlasti vali esialgsest plaanitust natuke suurema mõõtmetega seif.
Milline peaks olema seifi turvatase?
Seif võib kaitsta mitte ainult varguste eest, vaid ka tulekahju eest. Mida väärtuslikumad on seifis hoitavad esemed, seda turvalisem seif tuleb valida.
Kuhu seif paigaldada?
Paigalduskohast sõltuvalt on kolm põhilist seifi tüüpi: tavalised, seina- või põranda külge kinnitatavad seifid.
Milline lukk valida?
Populaarsed on võtmetega, mehaanilise koodilukuga ja elektroonilise lukuga seifid. Lisaks kombineeritud lukusüsteemiga seifid. Kaasaegne ning parim lahendus on elektrooniline seifilukk.
Safforti valikujuht
Tagasi uudiste nimekirja

Technomax seifid

Technomax seifid

Technomax on tänapäeval küll üks olulisimaid seifitootjaid maailmas, kuid ettevõtte minevik paljastab loo sellest, kuidas raske töö viib võiduni. Juba 1987. aastal loodud ettevõte pakub rikkalikku tootevalikut, on endale haaranud märkimisväärse osa seifitööstuse turust ning on esindatud põhimõtteliselt kõikjal üle Euroopa ja kogu maailma. Kuigi ettevõte sai alguse väikeste seifide loomisest, on Technomax kasvanud väga kiirelt.

Technomax seifid on esindatud Safforti e-poes enama kui 250 mudeliga, andes sulle võimaluse nautida tipptasemel seife.

Tootevalik

Alates elegantsetest rahakarpidest kuni massiivsete tulekindlate seifideni, Technomax seifid rahuldavad iga vajaduse iga hinnaklassi juures. Isegi, kui sa otsid midagi väga spetsiifilist, näiteks seifi jahipüssi, sularaha või ettevõtte dokumentide hoiustamiseks, on enamgi kui tõenäoline, et Technomaxi tooted pakuvad sulle parima kvaliteedi mõistliku hinnaga.

Kuna tegemist on tunnustatud ja kogenud ettevõttega, on iga Technomaxi toode unikaalne ning vastupidav. Lühidalt kokku võttes: kui sa otsid suurepärast kvaliteeti, on Technomax seifid hea valik.

Kuidas valida parim Technomax seif?

Seif on toode, mida pole vaja osta just eriti tihti. Kvaliteetne seif võib vastu pidada otseses mõttes terve elu, seega tuleb enne seifi ostmist mõelda mõnele olulisele punktile:

  • Paigaldamine – turvalisuse tagamiseks tuleb seif korralikult paigaldada. Kui asetada seif selgelt nähtavasse kohta, on sellevõrra suurem varguse oht. Samas ei tohiks seifi paigaldada aga ka ülemäära raskesti ligipääsetavasse paika, kuna nii võib asjade kättesaamine muutuda keeruliseks. Kõige turvalisem on seif paigaldada seina sisse või peita see millegi taha.

  • Seifi asukoht – seifi ei tohiks kunagi paigutada ruumi keskele. Kui kavatsed osta suuremõõtmelise seifi, kasuta ära toanurkasid ja muid varjatumaid kohti.

  • Kasuta Safforti seifivalimise tööriista – meie lehelt võid leida käepärase filtri, mille abil saad paari hiireklõpsuga välja selgitada, milline toode sobib sulle kõige paremini. Klõpsa menüüs valikul “Safforti valikujuht”, et kasutada mugavat tööriista.

Kust osta Technomax seif?

Technomax seifi saab osta endale siitsamast, Safforti e-poest. Meie e-poes olevad Technomax seifid tarnitakse sulle otse koju kätte üle terve Eesti, olgu sinu asukohaks Tallinn, Viljandi või Saaremaa. Kogu ostuprotsess võtab aega vaid mõne minuti: vali välja sobiv seif, lisa see ostukorvi, soorita ost ning vaid mõne päeva pärast on uhiuus seif sinu ukse taga.

Juhul, kui sul on toodete kohta küsimusi või sa pole kindel, kas mõni konkreetne seif sobib sinu vajadusele, võid julgelt meiega ühendust võtta ning aitame su küsimusele vastata.